Zielony Korczew i Targi dla wsi, 4-5 sierpnia na Rolnictwo, Sadownictwo, Ogrodnictwo

Rolnictwo, Sadownictwo, Ogrodnictwo

Portale rolnicze

Zielony Korczew i Targi dla wsi, 4-5 sierpnia

Impreza organizowana już po raz 6 na stałe wpisała się do kalendarza imprez plenerowych województwa mazowieckiego. Firmy, które wystawiają się na targach prezentują swoją ofertę mieszkańcom Regionu, oraz turystom, którzy licznie przybywają na imprezę.

Patronem medialnym targów jest www.agroportal.net.pl

Przez dwa słoneczne dni na placu przed Pałacem można oglądać maszyny rolnicze, samochody, artykuły budowlane i ogrodnicze, a także zapoznać się z ofertą banków, firm ubezpieczeniowych itp. Poza przedsiębiorcami swoje prace prezentują i sprzedają twórcy rękodzieła.

W roku ubiegłym targi odwiedziło około 5 tysięcy osób. Impreza ma charakter rodzinnego pikniku, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Poza wystawą i pokazami działania sprzętu organizatorzy przewidzieli szereg dodatkowych atrakcji, m.in. występy artystyczne, pokazy twórców rękodzieła, konkursy, happeningi, wesołe miasteczko, pokaz sztucznych ogni, zabawę pod gołym niebem oraz wiele innych atrakcji. Szczegółowy program imprezy będzie wkrótce dostępny na stronie

www.korczew-palac.pl/s103-zielony.korczew.i.targi.dla.wsi.htm.

Zapraszamy firmy oraz twórców rękodzieła do zaprezentowania Państwa oferty na Targach w Korczewie.

Targi będą czynne dla zwiedzających w sobotę w godz. 12.00 - 19.00, w niedzielę w godz. 11.00-19.00. Cena wynajmy powierzchni wystawowej wynosi 40 zł + 22 % Vat za 15 m2. Przy większych powierzchniach cena do uzgodnienia. Zapewniamy profesjonalną ochronę w dzień oraz w nocy. Teren, na którym będą umieszczone stoiska będzie zamknięty i strzeżony w nocy z soboty na niedzielę.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lipca w Pałacu w Korczewie, pod nr tel./fax (025) 631 20 68 lub pod adresem e-mail palac@korczew-palac.pl.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod powyższymi adresami oraz na stronie internetowej www.korczew-palac.pl

Zapraszamy na fotoreportaż z poprzednich targów 2006r - Zielony Korczew i Targi dla wsi

Nie skomentowano. Bądź pierwszy

Skomentuj